Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑρχικήΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Ας γνωριστούμε μεταξύ μας...
Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΣαβ Οκτ 11, 2014 12:31 am από xrysanthi

» Greek fanfiction
Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΣαβ Σεπ 08, 2012 1:15 am από WiLd RoSe

» Σιωπή στο σκοτάδι Μαρία Σεφάνου
Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΤρι Ιουλ 17, 2012 6:23 am από WiLd RoSe

» Σχόλια για το "Haunted Love"
Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 10:15 am από xrysanthi

» Σχόλια για το "Soulmates"
Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 10:14 am από xrysanthi

» Soulmates
Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 10:13 am από xrysanthi

»  Haunted Love
Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 10:12 am από xrysanthi

» σχόλια για το:my fanfiction with the love candy-anthony
Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΔευ Ιαν 16, 2012 1:13 pm από stavroylaki

» my fanfiction with the love candy-anthony!!!!
Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΔευ Ιαν 16, 2012 1:10 pm από stavroylaki

Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Like/Tweet/+1
Κοινωνική Δικτύωση
Κοινωνική Δικτύωση reddit      



Επισημάνετε και μοιραστείτε την διεύθυνση του στην σελίδα κοινωνικής δικτύωσης σας
Εικονοθήκη
Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Empty
Facebook

 

 Ας γνωριστούμε μεταξύ μας...

Πήγαινε κάτω 
+3
maraki27
xrysanthi
Marina Cullen
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Marina Cullen
Moderator
Moderator
Marina Cullen


Αριθμός μηνυμάτων : 54

Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ας γνωριστούμε μεταξύ μας...   Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΠεμ Σεπ 08, 2011 2:17 pm

Εδώ μπορείτε να γράψετε λίγα λόγια για τον εαυτό σας...για να γνωριστούμε καλύτερα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysanthi
Admin
Admin
xrysanthi


Αριθμός μηνυμάτων : 104

Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε μεταξύ μας...   Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΠεμ Σεπ 08, 2011 11:43 pm

γεια σας... είμαι η Χρυσάνθη και είμαι εθισμένη με τα fanfictions
όχι μόνο να γράφω αλλά και να διαβάζω...
φανατική θαυμάστρια του Twilight Saga εμπνευσμένη απο τους λατρεμένους μου ήρωες Εντουαρντ και Μπέλα... ξεκίνησα τα πρώτα μου βήματα στην συγγραφή fanfictions
εύχομαι να τα λέμε συχνά cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com
Marina Cullen
Moderator
Moderator
Marina Cullen


Αριθμός μηνυμάτων : 54

Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε μεταξύ μας...   Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΠαρ Σεπ 09, 2011 9:09 am

Γειά σου Χρυσάνθη μου Very Happy .... Ας πω λίγα λόγια και για εμένα!
Με λένε Μαρίνα...Μου αρέσει να περνάω τον ελεύθερο χρόνο μου διαβάζοντας
λογοτέχνικά βιβλία και fanfictions, επίσης έχω γράψει μερικά!!! Razz

Αγαπήμένοι λογοτεχνικοί ήρωες Έντουαρντ και Μπέλλα φυσικά από το λύκοφως...όπως και η Χρύσανθη από πάνω! lol!

Ελπίζω να γίνουμε μια μεγάλη παρέα....το μονο που χρειάζεται είναι λίγη έμπνευση, αγάπη για την συγγραφή και υλοποίηση της!!! ❤
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysanthi
Admin
Admin
xrysanthi


Αριθμός μηνυμάτων : 104

Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε μεταξύ μας...   Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΠαρ Σεπ 09, 2011 9:48 am

Μαρινάκι μου γλυκό
Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Welcome_to_my_Page
ελπίζω να τα λέμε και απο εδώ πιο συχνά Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com
Marina Cullen
Moderator
Moderator
Marina Cullen


Αριθμός μηνυμάτων : 54

Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε μεταξύ μας...   Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΠαρ Σεπ 09, 2011 10:15 am

εννοείται Χρυσάνθη μου θα τα λέμε συχνά!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maraki27
Member
Member
maraki27


Αριθμός μηνυμάτων : 4

Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε μεταξύ μας...   Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΣαβ Οκτ 08, 2011 4:01 pm

Γεια σας. Είμαι η Μαρία και έχω ένα κόλλημα. Το διάβασμα. Μέχρι τον Μάη δεν είχα ιδέα για τα fanfic ως που σε μία αναζήτηση στο facebook για τη λατρεμένη μου σειρά βιβλίων και ταινιών ¨TWILIGHT" μυήθηκα στον κόσμο τους. Και απέκτησα και δεύτερο κόλλημα.........τη Χρυσάνθη και τις καταπληκτικές ιστορίες της. Ζω για την ώρα που ανεβάζει κεφάλαιο!!!!!! 4947

Δεν έχω καταφέρει ακόμα να ολοκληρώσω τη δική μου ιστορία, αλλά ελπίζω κάποια στιγμή να το κάνω γτ είμαι γεμάτη ιδέες που δεν τολμώ πάντα να γράψω. Αυτά για εμένα.......... 21313
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysanthi
Admin
Admin
xrysanthi


Αριθμός μηνυμάτων : 104

Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε μεταξύ μας...   Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΚυρ Οκτ 09, 2011 3:28 am

Μαράκι μου καλωσόρισες στην παρέα μας th_welcome2
εύχομαι να τα λέμε συχνά και να διαβάσουμε σύντομα κάτι δικό σου
ότι χρειαστείς εδώ είμαι εγώ Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com
Aspa
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 1

Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε μεταξύ μας...   Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΠαρ Νοε 11, 2011 1:35 pm

Καλησπερα και απο εμεναΜε λενε Ασπα και ειμαι κι εγω καινουργια στην παρεα κ βεβαια ξετρελαμενη με τα φανφικ...και μεγαλη φαν της Χρυσανθης.Περιμενω πως και πως επομενο κεφαλαιο,εχω ψιλοκολλησει λιγο και ο γλυκος μου αντρουλης κοροιδευει feathers αλλα εγω ακαθεκτη.φιλια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysanthi
Admin
Admin
xrysanthi


Αριθμός μηνυμάτων : 104

Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε μεταξύ μας...   Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΣαβ Νοε 12, 2011 3:15 am

Καλωσόρισες Άσπα μου στην παρεούλα μας.. ελπίζω να τα λέμε συχνά... τώρα πάω να ανεβάσω κεφάλαιο και να ανανεώσω και εδώ τις σελίδες μου Wink
σε υπέρ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια 603117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com
stavroylaki
Member
Member
stavroylaki


Αριθμός μηνυμάτων : 20

Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε μεταξύ μας...   Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΠαρ Ιαν 20, 2012 12:40 pm

γεια σας και απο μενα...λεγομαι σταυρουλα και λατρευω τα φανφικ αν και εχω μονο ενα τωρα εδω... μεγαλη φαν της καντυ καντυ.... και του αντονυ 465227 465227 ελπιζω να εχουμε συζητησεισ συχνα buter buter
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysanthi
Admin
Admin
xrysanthi


Αριθμός μηνυμάτων : 104

Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε μεταξύ μας...   Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΠεμ Ιαν 26, 2012 12:49 am

Καλωσόρισες Σταυρούλα μου χαίρομαι που είσαι κοντά μας
καλά διαβάσματα και καλά γραψίματα th_welcome2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com
WiLd RoSe
Member
Member
WiLd RoSe


Αριθμός μηνυμάτων : 3

Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε μεταξύ μας...   Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΤρι Ιουλ 17, 2012 6:06 am

Γεια είμαι η Αρετή. Εγώ ανακάλυψα τα fanfiction πριν από ένα χρόνο πεερίπου και από τότε ζω με αυτά. Το fanfic της Xrysanthis ήταν το 3ο που διάβαζα οπότε έχω αρκετό καιρό που το ακολουθώ. Γράφω δικές μου ιστορίες και το όνειρό μου είναι κάποια στιγμή να βγάλω το δικό μου βιβλίο. Αυτά και από μένα 21313
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekfanfiction.forumgreek.com/forum
maria_likofos
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 1

Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε μεταξύ μας...   Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΣαβ Οκτ 20, 2012 9:51 am

λοιπόν γεια και από εμένα!!
με λένε μαρία και δεν θεωρούμαι καλή στο γράψιμο Razz
λατρεύω όμως να διαβάζω βιβλία, πρόσφατα ανακάλυψα τα fanfictions και δηλώνω ότι έχω ΜΕΓΑΛΟ κόλλημα!
έχω διαβάσει ότι έχει γραφτεί από τα χεράκια σου χρυσάνθη και είμαι μεγάλη φαν 31995
αυτά προς το παρών καλώς όρισα 80784
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysanthi
Admin
Admin
xrysanthi


Αριθμός μηνυμάτων : 104

Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε μεταξύ μας...   Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... Icon_minitimeΣαβ Οκτ 11, 2014 12:31 am

σε ευχαριστώ Μαρακι μου 465227
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com
 
Ας γνωριστούμε μεταξύ μας...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενικά :: Βιβλίο Επισκεπτών - Guest Book-
Μετάβαση σε: